Zawias Estetic 80

1568
Producent: POLSOFT
  • WARIANT
szt.
Cena netto: 69,11 zł 85,00 zł

Zawias Estetic 80

 

 

 

 

Opis:

Zawias jest przeznaczony zasadniczo do ciężkiej stolarki drzwiowej . Zawias umożliwia otwieranie skrzydła o 180 stopni i regulację jego położenia w trzech kierunkach (wysokość, szerokość, docisk uszczelki), a po zamknięciu skrzydła jest niewidoczny.Regulacji dokonuje się przekręcając wkręty z gniazdem sześciokątnym S= 4mm, przy czym wkręt "1" służy do regulacji położenia na wysokości, a wkręt "2" służy do jednoczesnej regulacji położenia na szerokości i docisku uszczelki.

 

 

Zawias nie wymaga smarowania przed rozpoczęciem eksploatacji jak również w planowanym okresie eksploatacji. W przypadku wystąpienia konieczności nasmarowania (ze względu na warunki pracy lub wydłużoną eksploatację należy stosować aerozol olejowy).

 

 

Korpusy zawiasu pokryte są NIKLEM lub CHROMEM galwanicznym a płytki podlegające tarciu wykonane są ze stali nierdzewnejINOX.

 

 

Wkręt blokujący "3" blokuje elementy zawiasu. Blokowanie tym wkrętem następuje po zakończeniu regulacji wkrętem "2".Przy prawidłowym wyregulowaniu (tak, aby obciążone były wszystkie zawiasy) proponowaną dopuszczalną masę skrzydła w funkcji ilości zawiasów i szerokości skrzydła, przy wysokości skrzydła min 2000 mm przedstawia tabela.

 

Dostępne kolory:

chrom mat

nikiel mat

 

   Przy większych zamówieniach cena podlega negocjacji.

Zawiasy firmy POLSOFT posiadają te same wymiary  montażowe jak zawias 6700 KUBICA!!!